Galvenā lapa Lapas karte

29.05.2024

 

Saule Dvīņu zīmē

                       
 

 Dvīņi.  22.maijs - 21.jūnijs.

 

Vīrišķais - aktīvais.

Gaisa stihija - kustīgums.

Mainīgā zīme -  mainīgums, intelektualitāte.

Pārvaldnieks - Merkūrs.

Eksaltācijā - Ziemeļu mēness mezgls.

Trimdā - Jupiters.

Kritumā -  Dienvidu mēness mezgls.

Krāsa - oranža, raibas.

Ķermenī - elpošana, plaušas, plecu josla,rokas; Somātiskā nervu sistēma.

Numeroloģija - 3 - triāde.

Augi - vīteņaugi, augi, kuru ziedi vairākās krāsās - neaizmirstulītes, vijolītes, atraitnītes.

Dabas ritmi - Saule ieiet Dvīņu zīmē pavasara beigās. Gaiss smaržo, augļu koki nozied, ir silts un kļūst arvien karstāks. Caur Sauli Dvīņos aktivizējas kontakti, daba piedāvā atklātu komunicēšanu apkārtējā vidē.Dienas ir garākas un aktivitātes ilgstošākas.Viss virzās uz jauno un interesanto. Acis tauriņa lidojumā bauda apkārtējās vides mainīgo skaistumu. Viss apputeksnējas.

Sauklis - "Es komunicēju!"

Raksturīgā frāze - "Es domāju".

Temperaments - ekstraverts sangviniķis.

Pozitīvās īpašības - sabiedrisks, zinātkārs, intelektuāls, veic vairākus darbus vienlaicīgi,mainīgs, zibensnovedējs,izgudrotājs.

Negatīvās īpašības - vieglprātība, virspusība, nemierīgums, tenkošana, melīgums, zaglīgums.

Sakāmvārdi - "Labāk pirmais ciemā, nekā pēdējais Romā".Merkurs pārvalda Dvīņa zīmi – Merkurs sasaista cilvēka veidojošos priekšstatus apkārtējā vidē ar jau esošajiem, radot zinātkāri visā un par visu. Informācija tiek ātri notverta un tikpat ātri nodota prasītājam. Ātra runa, žestu valoda. Viegla komunicēšana vajadzīgajiem cilvēkiem ļauj no Dvīņa saņemt vajadzīgo informāciju. Merkurs mainīgajā krustā palīdz Dvīnim attaisnot jebkuru savu rīcību. Ir veikls, viltīgs. Šādas prasmes ir pieņemamas dažādiem viedokļiem.  Par šo zīmi ir grūti teikt ko viennozīmīgu. Zīmes divējādais raksturs ir ietverts jau pašā tās simbolā. Tā ir saistīta ar mācībām, spēju atpazīt zīmes, simbolus, vēlmi ko apgūt, pedagoģiju, presi, radio. Dvīņi ir ļoti kustīgi - starpnieki, informācijas nesēji , kurjeri, bieži saistīti ar municipālajiem transportiem, sakariem, īsiem pārbraucieniem, komandējumiem, pārrunām, lekcijām, veikli barterā, mīl runāt un tirgot..
 Mēness Ziemeļu mezgls – eksaltē – rada ļoti daudz sīku darbību Dvīņa realitātē.
Venera – radniecīga – laba gaume, manieres, laipnība, literārās dotības, vieglas, patīkamas attiecības, skaista runa. Iekšēja pievilcība. Žēl liels kustīgums un maz noturības.
Saturns – radniecīgs – Dvīņiem apliecina spēju vecumdienās būt koncentrētākiem un mērķtiecīgākiem. Aspektēts ļauj neizmētāties simts dažādās darbībām un attīsta atbildību par dvīniskajiem solījumiem. Gadiem ejot tiek izprasti likumi, vecāki cilvēki, jaunībā neizprastais. Negatīvos aspektos liedz viegli runāt, rada runas traucējumus.
 Urāns – radniecīgs – Dvīņiem ļauj operēt ar oriģināliem simboliem, rada vēlmi izzināt, vēlmi draudzēties. Negaidītas pārmaiņas, reizēm vienlīdzība. Kustīgs raksturs. Psihiskas uzbudināmības iespējas, urāniskas atklāsmes, intuīcija rada spriedze nervu sistēmai. Pēkšņas vēlmes mainīt esošo. Neizpratne.
Mēness – neitrāls Dvīņu zīmei. Kustība, mainīgums, dzīvesvietas maiņas. Haotiska ēšana. Vispār pārāk emocionālas darbības, neizlēmība,pārāk straujas garastāvokļa maiņas. Grūti koncentrēties.
Saule – nedraudzīga. Fizisks vājums. Nav pašnovērtējuma, neticība panākumiem. Dvīņiem ir ļoti minimālas gribas izpausmes. Jebkā izlocīsies no sev nevēlamas spriedzes. Saules gaismā atklājas dvīniskā viltība, izgaismojas Dvīņa ēnas puse. Prāts ir aktīvs.
Marss – nedraudzīgs – izsīkstoši resursi. Dvīņi izvairās no konkurences. Konflikti ar tiem, par kuriem Dvīņi zaudē interesi. Tie ir pārāk strauji, pļāpīgi, kaitē paši sev. Pārāk bieži maina darbības virzienu. Naidā nav ļaunatminīgi.
Plutons – nedraudzīgs. Dvīņiem ir grūti neizpaust Plutona noslēpumus. Pūlī Dvīņi pazūd. Ar viņu var manipulēt. Okultisms tos interesē tikai savtīgos nolūkos, kā lielas izziņas iespējas, kas sniedz plašu informāciju.
 Dienvidu mezgls  kritumā – Dvīņu komplekss, jo viņi nekad nepievērš pietiekamu uzmanību tiem notikumiem, kas notiek viņos pašos
Jupiters – trimdā. Dvīņiem, pateicoties Jupitera trimdai nav raksturīgi dziļi sirdsapziņas pārmetumi. Ētiskās normas ne vienmēr tiek ievērotas. Dvīņiem ir grūti orientēties apkārtējās informācijas jūrā – izvērtēt būtisko un otršķirīgo, tādēļ prāts pilns ar nepārstrādātu informāciju, kura šaltīm aplaimo katru pretimnācēju. Dvīņu darbības notiek vietējā vidē.
Neptūns - trimdā – Dvīņi reti mēdz būt ilūziju pārņemti, pasīvi, domīgi. Depresijās Dvīņi var būt runīgi, kustīgi, kompensējot Neptūna vājumu ar Merkurisko kustību. Tenko. Ja laba balss, var izpausties dziedot.
Dvīniskas situācijas ir reportāžas no notikuma vietas, intervijas, zinātniskās konferences, telefona sarunas, komandējumi, pārvietošanās sabiedriskā transportā, tērzēšana, pirkumi, tirdzniecība, komukācijas, sakari. Dvīņi dod vielu, apputeksnē palīdzot veidoties auglim.

Uz Augšu