Galvenā lapa Lapas karte

25.07.2024

 

Saule Lauvas zīmē

                       
 


Skorpions - (gr. Scorpius)

 

 

24. oktobris – 22. novembris.

 

Sievišķā pasīvā zodiaka zīme. Ūdens stihija. Fiksētā zīme.
Pārvaldnieks – Marss, Plutons
Eksaltācijā – Urāns.
Trimdā – Venera.
Kritumā – Mēness.
Krāsa – zili-zaļa.
Ķermenī – reproduktīvie orgāni.
Numeroloģija – 8 – bezgalība.
Augi – spēcīgi indes augi, indīgās sēnes, parazītaugi, adatainie kaktusi.
Dabas ritmi – ārēji daba atkailinās. Sākas dziļi iekšēji procesi.
Raksturojošā frāze – “Es alkstu”.
Raksturīgais princips – Enerģiskums.
Temperaments – enerģijas koncentrācija.
Pozitīvās īpašības – izlēmība, magnētisms, noslēpumainība, dziļums, produktivitāte.
Negatīvās īpašības – kaisle, iekāre, atriebība, varaskāre, ļaunatminība.
Sakāmvārds: Citam bedri rok, pats iekrīt.
 
Enerģijas uzsūkšana no apkārtējās vides, tās atdošana transformētā veidā. Resursu turēšana. Kopējā nauda. Bankas. 


Plutons - pārvaldnieks. Ārējais plūdums uz iekšu.  
Marss – otrais pārvaldnieks. Dod Skorpionam tik nepieciešamo bezbailību un spēku. Darboties nozīmē mainīt. 
Urāns – eksaltācijā. Ilgstošā laika posmā koncentrēto plutonisko enerģiju pēkšņa izlaušanās – vulkāna izvirdums, zemestrīce gan dabā, gan cilvēkā. Pēkšņas pārmaiņas. Urāna pēkšņums un nākotnes redzējums ir Plutona lielo transformāciju ierosinātājs. Ļauj būt cilvēkos, ļauj apvienot kolektīvus lielās masās. Masveida pasākumi. 
Neptūns – draudzīgs. Migla virs purva. Tā ļauj nomaldīties un iekļūt plutoniskajos zirnekļa tīklos. Skorpions ļauj transformēt ilūzijas.
  Jupiters – draudzīgs. Paplašināta un veiksmīga vide ir laba augsne, kurā labi izpausties Skorpiona pārvaldniekiem Marsam un Plutonam.
Saule – neitrāla. Saules būtība nav akcentēta. Skorpions necieš vājos. Viņš vairāk akcentēts tas, ko tu spēj un ko tu dosi, nevis kas tu esi. Saule joprojām spīd debesīs, Plutons darbojas pazemē. 
Merkurs – nedraudzīgs. Plutons iznīcina personību. Smilšu graudiņš jūrmalā. Ir vērts padomāt par domas un runas dzidrumu. Izteikts vārds ir izšauta lode.  
Saturns – nedraudzīgs. Plutona funkcijas ir transformēt saturnisko. Līdz ar to Skorpionam nebūt nepatīk būt ierobežotam, sasaistītam. Šis ūdens nemīl formu. Visbiežāk forma ir uzspiesta. 
Mēness – kritumā. Mēness – tauta, krītot Plutona nagos, var tikt ietekmēta. Skorpionā mazāk dominē mātišķais, tā vairāk ir dominējoša zīme ar emocionālu despotismu vai slēptu agresiju. Tieši Mēness publisko Skorpiona slēpto greizsirdību.
Venera – trimdā. Viss dabīgi skaistais ir sasalis. Jūtas ir aktīvas, bet aukstas. Vēlme gūt. Ja jūtas izmet enkuru, tās privatizē otru. Izjusts nav skaistais, bet varenais. Sekss rada komfortu.
Skorpiona situācijas – dabas katastrofas, masvaida katastrofas. Lielas tautas masas ietekmējoši spēki. Multimiljonāri. Lielveikali. Arhitektūra. Banku lietas Starptautiski projekti. Varasvīri, kas vada tautu. Bomži, kurus neinteresē tauta. Pazeme, debesskrāpji. Streiki. Ekstrēmas situācijas. Novirzes no normas. Pārmaiņas laikā un telpā. Pretmetu variants.

Uz Augšu