Galvenā lapa Lapas karte

15.04.2024

 

Saule Auna zīmē

                       
 


 

Astroloģija ir dzīves ciklu izziņas metode, un pirmkārt tā ir zinātne,kas tulko zvaigžņu (planētu) enerģiju saikni ar dabu un mums. Tā ir mērķis  apzināt mūsu darbības iekšējo un ārējo izpausmju izraisītu notikumu norises likumsakarības, lai vadītu dzīvi vēlamā gultnē. Astroloģija ļauj analizēt individuālā un kopējā saistību, jo tā redz planētu kustību saikni ar cilvēka vai kādas grupas (ģimenes, valsts) vai objekta dzīvi.

Astronomija un citas eksaktās zinātnes ir saistītas ar objektīvo laiku, kas atbilst vispārpieņemtajai laika skaitīšanas sistēmai. Astroloģija balstās uz astronomiskajiem datiem un arī ir saistīta ar objektīvo laiku un tā cikliem, tomēr neskaidro pašus šos ciklus, bet interpretē to iedarbību uz visu dzīvo. Ar cikliskām norisēm mēs saskaramies regulāri: diennakts ritms, gadalaiku mijas, ko izraisa Zemes griešanās ap savu asi un ap Sauli, Mēness fāžu maiņas, kas saistītas ar Mēness griešanos ap Zemi un kopā ar to ap Sauli. Līdzīgi notikumi cikliski norisinās arī mūsu acīm neredzamā veidā. Tālu kosmosā tāpat, kā Saule un Mēness, pārvietojas citas planētas. Astroloģijas mērķis nav informēt par precīzu objektu (planētu) atrašanos laikā, bet parādīt to enerģētiskās plūsmas un individualitātes mijiedarbību.

Astrologs pārzin, kādas enerģiju plūsmas atbilst debesu ķermeņiem.

Astroloģija prognozē dzīves notikumu raksturu, bet precīzu izpausmes veidu izvēlas cilvēks.

Jēdziens ‘astroloģija” ir cēlies no grieķu vārdiem - astra – zvaigzne, logos – doma, saprāts, vārds, likums. Astroloģija ir instruments apkārtējās vides un sevis izziņai. Pati daba mums rāda, ka viss notiek pēc iepriekš stingri noteikta plāna. Pasaulē katram no mums ir sava zināma vieta. Caur astroloģiju mēs izzinām dabas noslēpumus, vibrāciju likumības, kas darbojas visur.

Astroloģija nav fatāla zinātne, jo piedāvā dzimšanas laikā pārmantotās mentālās spējas, bet tas, kā mēs tās pielietojam, ir mūsu ziņā. Astroloģija vēsta, kā mainīt savu dzīvi, sadarbojoties ar dabu, nevis esot pretrunā tās likumībām.

Zvaigžņu valoda ir skaista un plaša. Katrs simbols caur astroloģiju tiek tulkots un gūst skaidrojumu reālā dzīvē.

Ik brīdi planētas atrodas kādā noteiktā zodiaka zīmē un raida noteiktas vibrācijas Visumā. Astrologu vēlme ir tās izprast un sniegt šo izpratni Jums, lai īstenotos mūsu visu vēlme – savu dzīvi veidot apzinātāk, jaukāk un skaistāk.

 


      Saule Ūdensvīra zīmē

 


  

Merkurs  Ūdensvīra zīmē


         

     

   .

 

   Venera   Mežāža zīmē


Marss  Svaru zīmē

           

  

Jupiters    Vēža zīmē


       

Saturns   Skorpiona zīmē


            

               

  

     

 

  

 

 Urāns   Auna zīmē


                R no 13.07.-13.12.

     

          

 

                       

 Neptūns   Zivju zīmē


          R 06.06.- 14.11.

  Plutons   Mežāža zīmē no 26.01.2008. -21.01.2024.

   

 Šķelsies klintis, tiks uzartas lielas zemes, mainīsies Flora un Fauna, nāk cita izpratne. Sabiedrības, lielu masu, streikotāju, demonstrāciju spēja ietekmēt valsts struktūras. Globālas izmaiņas tajās. Sevi izdzīvojušās struktūras izzudīs dodot vietu jaunām mūsdienīgām. Tas sašķels valdību, lai radītu jaunu sabiedrības modeli. Lai spētu ietekmēt izmaiņu norises valstī, ieteicams balsot, neapejot ar līkumu vēlēšanu iecirkņus, balsot par tiem kandidātiem, kuri sevi mācējuši apliecināt. Tieši masu, pašas tautas iespējas ir daudz lielākas šajā laika posmā, nekā tas bija iepriekš, nedomājot par paša kreklu, bet kopējo labklājību iespējams radīt daudzas pārmaiņas. Pretējā gadījumā valdīs šīs zemes varenie.

Straujas pārmaiņas arhitektūrā. Plūtons, kaut arī mazs cinītis, gāž lielu vezumu –spēj izraisīt lielas masu katastrofas, stihiskas nelaimes,  diktatūru vai anarhiju masās.  Lai izvairītos no traumatisma jābūt aizsargātiem un jāievēro drošības aizsardzības noteikumi atrodoties lielā augstumā, celtniecībā, alpīnistiem kalnos un citiem, kas ir augstu virs zemes, kā arī tiem, kuru darbs atrodas zem zemes – tuneļos, šahtās un c. Biežāki būs nogruvumi kalnos, sprāgstvielu eksplozijas - gan senu, kara laika, gan apzināti izraisītu sprādzienu iespējamība. Augs varas un vadošo orgānu atbildība, tiks veikti drošības pasākumi. Pieaugs despotisms un ekstrēms, vairāk darba būs policijai.

Mainīsies apbedīšanas rituāli un izpratne par kapu kultūru. Paplašināsies iespējas sazināties ar savas dzimtas aizgājušajām dvēselēm.  

 

 

Plutons  Strēlnieka zīmē - no 1995.17.01. -2008.27.11. 

      R - no 01.04.08. - 09.09.08.

 

Uz Augšu