Galvenā lapa Lapas karte

29.05.2024

 

Saule Dvīņu zīmē

                       
 

 

Svari - (lat.Libra)

 

 

24. septembris – 23. oktobris.

 

Vīrišķais, aktīvais. Gaisa stihija.
Pārvaldnieks – Venera.
Eksaltācijā – .Saturns
Trimdā – Marss

Kritumā –. Saule
Krāsa – smaragdzaļa.
Ķermenī – nieres.
Numeroloģija – 7 - septeners.
Augi – augi ar skaistiem, smaržīgiem ziediem uz stingra kāta vai kokā (biškrēsliņi, pīlādži, pelašķi, plūškoks); sēklaudži, kauleņaugi; āboliņš, žeņšeņs.
Dabas ritmi – Līdzsvars dabā. Pasauli redz caur realizēto, materializējušos. Augļos tā saskata augstāko jēgu.
Sauklis – 
Raksturojošā frāze – “Es līdzsvaroju”.
Raksturīgais princips – harmonija.
Temperaments – ekstraverts šizoīds.
Pozitīvās īpašības – sabiedrisks, taisnīgs, draudzīgs.
Negatīvās īpašības – neizlēmība, svārstīgums,
Sakāmvārdi: Alus ari ira sula;
Septiņas reizes nomēri, vienreiz nogriez.
 

Vēlme izpausties mākslās, jurisdikcijā. Kā kardinālā Gaisa stihijas zīme Svari ir pirmā zīme gaisa trigonā. Atpazīst ļoti daudzas nemateriālas un jutekliskas lietas. Tos vilina garīgās jomas. Katri Svari partneri uztver kā lidlauku, no kura pacelties. Tieši tas laiks, ko tu veltī savai rozei, padara to  nozīmīgu
Venera – pārvaldniece. Tā dod vēlmi harmonizēties, saplūst ar otru. Spēj atrast otrā sevi.

 


Saturns – eksaltācijā. Kārtības jautājums. Saturna eksaltācija Svaros ļauj doties partnerībā un būt līdzīgiem, jo Saturna pārvaldītais Mežāzis Auna – mans un Sveru – tavs pretstatu notur harmonijā, līdzsvarā. Saturns Svaros – tā ir ādas struktūra, būtība, kas ir rādītājs cilvēka spējai harmonizēties. Ādas slimības.
Merkurs - draudzīgs. Likuma vārds. Kardinālajiem Svariem draudzīgais Merkurs ļauj būt kustīgiem un eksaltējošais Saturns stabilizē patiesi teikto un apstrīd melus. Šeit izpaužas vārda nozīmīgums, patiesums. Tas ir mūsu teiktais jāvārds apliecinot laulību.
 Urāns – draudzīgs. Mīlestība no pirmā skatiena. Pēkšņas jūtas. Lauž stereotipus partnerībā, liek harmonizēties daudzās jaunās vēsmās, mākslā. Dvēselisks nākotnes redzējums. Vēlme atkal no jauna būt mīlētam. 
Mēness – neitrāls. Bez emocijām Saviem ir ļoti grūti, bet lielās devās tās var traucēt Svariem vēlamajai harmonijai un līdzsvaram.
Jupiters – nedraudzīgs. Harmonijā ir svarīga stabilitāte, nevis neaprēķināmība. 
Neptūns – nedraudzīgs. Neaprēķināmas ilūzijas, vīzijas nevar būt radniecīgas harmonijai.
 Saule – kritumā. Atrodot partneri, harmonizējoties viņā, mēs noliedzam sevi, akcentējot otru. Saule atvadās no vasaras, ieejot partnerības pussfērā. Mainās akcenti. Pārejas posms. Saule zaudē savu degsmi, siltumu. 
Marss – trimdā. Marsa militārisms Veneras pārvaldītajā sievišķi trauslajā vidē reizēm ir pat muļķīgs. Donžuāns, kurš vēlas harmonizēties.  
Plutons – trimdā. Slēptie pazemes mērķi un kaisles izraisītie mirkļi ir nepatīkami Svaru harmoniskajām likumīgajām jūtām.  Pasaule pazūd, jo ir partneris.

 

Uz Augšu