Galvenā lapa Lapas karte

29.05.2024

 

Saule Dvīņu zīmē

                       
 

Zivis - (lat.Pisces)

 

 

20. februāris - 20. marts

 

Saule Zivju zīmē. Ūdeņi mostas gan dabā, gan cilvēkā. Sākotnēji šis process notiek slēpti, caur ciešanām, pamazām izgaismojoties. Iekšējais radošais spēks pārņem būtību. Tēlainība. Apdziedāšana. Slēptais brīdis pirms radīšanas, pirms kustības. Meditācija, pasīva apcere. Ceļojumi gan garā, gan telpā.

 

 

 

Pārvaldnieks – Neptūns.
Eksaltācijā – Venera.
Trimdā –  Prozerpīne.
Kritumā – Merkurs
Krāsa – aveņkrāsa.
Ķermenī – pēdas.
Numeroloģija – 12.
Augi – zemūdens augi.
Dabas ritmi – cikla sākums un beigas. Bezgalības zīme. Bezgalīga spēja. Virzība pa straumi uz augšu vai uz leju. Iekšēja iedziļināšanās sevī, ārēja uztvere un kustība apkārtējā vidē. Iekšējā pasaule reālāka nekā ārējā.

Raksturojošā frāze – “Es ticu”.
Raksturīgais princips – sapratne.
Temperaments – melanholoķis.
Pozitīvās īpašības – ideālisms, koncentrācija, ziedošanās, uztvere, metodiskums, intuitīvas, līdzjūtīgas, artistiskas.
Negatīvās īpašības – slinkas, nepraktiskas, vienaldzīgas, miegainas, netālredzīgas, nepilnvērtības kompleksi, bailīgums, pārlieka jūtība, žēlums pret sevi.
Sakāmvārds: “Klusā cūka dziļo sakni rok.”; “Lēnāk brauksi, tālāk tiksi”;
 
Magnētiskas, Ļoti sensitīvas, viegli iziet astrālā. Zivis ir glumas, Reti satrauc viņu darbību sekas. Vēlme būt mīlētai un partnerībā. Intravertas. Ārēji darbojas tikai nepieciešamības vadītas. Paši būtiskākie procesi norisinās viņu zemapziņā. Zivju dzīve ir izaicinājumu pilna. 

 

Neptūns – pārvaldnieks. Neptūns Zivīm ļauj dzīvot viņu personīgā realitātē. Pašas augstākās, kā arī pašas zemākās izjūtas nāk caur Neptūnu. Ilūzija, kas rada un ilūzija, kas grauj. Neptūna ietekmē sajaucas ārējās realitātes ar personīgajām, iekšējām.
 Jupiters – pārvaldnieks. Ļauj apzināt svešu autoritāti.
Venera – eksaltē. Ļauj Zivīm būt smalkjūtīgām, uzupurēties mīlas ietekmē. Sentimentālas. Nespēj būt rupjas un necieš rupjību. Bohēma.
Mēness – draudzīgs. Zivis uztver visu – gan ļauno, gan labo. Sajauc visu un analizē uz personīgiem, emocionāliem izjūtu mirkļiem. Reaģē uz Mēness fāžu maiņām. Ir žēlsirdīgas. Zemākā līmenī – visnekaunīgākās zodiakā.
Plutons – ļoti draudzīgs (eksaltē). 1799.g. – 1822.g. Mistisku notikumu pētīšana. Slēptas motivācijas un sapņi. Pēkšņas apskaidrības augstākā līmenī, kas liek mainīties, atsakoties no materiālisma. Ticības, sektas. Izsmalcinātas metodes mentalitātes pētīšanā. Rūpes par bezpajumtniekiem un slimajiem. Alkoholisma un narkotisko ietekmju traģiskās sekas. Invaliditātes kā novirzes no normas. Neptūns uzlaiž miglu, Plutons veiksmīgi transformē.
Saule – neitrāla. Simpātiska, jūtīga, jūtas dāsna. Ideālistiska. Izredzētības sajūta. Lukturis ūdeni – jo to dziļāk ieliksim, jo miglaināka gaisma. Saulriets. Mirāža.
Neptūns – neitrāls. Cenšas izpausties atbildīgi ar ūdeni, ķimikālijām u tml. Lietām saistītās jomās. Vai arī pilnīgi bezatbildīgi. Sportisks, atlētisks. Depresīvs. Spēj daudz panākt bez īpašas steigas, vēlas būt populārs. Cenšas varonīgi cīnīties ar savām grūtībām un neveiksmēm. Reizēm vardarbīgs. 
Saturns – nedraudzīgs. Daudz vilšanās, zaudējumi, māņi. Nepatikšanas sabiedrībā Cieš gods, reputācija. Smagi nervu stresi. Atbildības sajūta, interese par mitoloģiju. Fizmati.
 Urāns - nedraudzīgs. Jaunas tendences medicīnā. Pēkšņas apskaidrības. Jaunas dziedināšanas iespējas. Iluzorā mīlestība internetā. Pēkšņs nemiers, pēkšņa izolācija no draugiem, no ierastās vides, atstumtība. Modernas ticības. Multimediji, datormāksla, TV.
Merkurs – kritumā. Merkura ietekmē Zivis ir harmoniskas jebkurā vidē, spēj uztvert svešas domas un baroties ar tām. Ātra, drīzāk intuitīva uztvere. Bailes un liela informācijas daudzuma, jo ne visu, ko uztver, spēj pārstrādāt. Merkurs ir viltīgs, merkantils, ir tālredzīgs, spēj lodāt. Saista mediumiskas un psihiskas jomas. Analītisks, diplomātisks, daudzpusīgs, tiešs. Ik pa laikam nepieciešams atjaunot spēkus, jo nespēj ilgstoši strādāt bez gaisa.
 Prozerpīne – trimdā. Zivis uztver ēnas, nevis pašas detaļas tādējādi zaudējot būtību. Iekšējā realitāte diktē paša morāles normas un vērtējumu, tādēļ ārēji var būt nekaunīgas un kritiskas.

Zivju situācijas. Akvāriji. Ūdenslīdēji, jūrnieki, kuģi, svētais ūdens. Okeāni. Zivjaudzētavas. Naftas, gāzes ieguves vietas. Benzīntanki. Meži. Baznīcas, tempļi, svētvietas, misijas. Klosteri. Slimnīcas, cietumi, patversmes. Sociālās iestādes. Bezpersoniskā kalpošana.

Uz Augšu