Galvenā lapa Lapas karte

15.04.2024

 

Saule Auna zīmē

                       
 


Aprakstot kardinālo, fiksēto un mainīgo zīmju būtību secinām sekojošo:

Kardinālais krusts veidojas no kardinālām zīmēm Auna, Vēža, Svariem un Mežāža. To kopējās īpašības ir tiešums, izlēmīgums, darbīgums reālās situācijās. Tās vienmēr garantē aktivitāti, iniciatīvu, organizētību jebkurā uzņēmējdarbībā. Ja ir pozitīvas, tās mēdz būt līdzautores, taču bieži sajūsminās par nepārdomātu rīcību, kurai seko daudz dažādas nejaušības veidojot nepatikšanas.


Fiksēto krustu veido Vērša, Lauvas, Skorpiona un Ūdensvīra zīmes. Šīs zīmes vieno to kopējā tieksme sasniegt vēlamo ar cīņu, darbību un apņēmību. Panākumi nāk pateicoties stabilitātei, kā arī darbībai ilgstošā laika posmā. Zīmes ar mērķtiecīgu skatu nākotnē. Patstāvīgas.
Ietiepība un nelokamība, nevēlēšanās pārvarēt savus uzskatus tām sniedz ‘’Lāča pakalpojumu”. Sasniedzot mērķi, tās tīko pēc jauna mērķa un atdodas tā realizēšanai.

 

Mainīgais krusts veidots no Dvīņu, Jaunavas, Strēlnieka un Zivs zīmēm. Kopēja ir māka orientēties dažādās dzīves situācijās. Adaptējas galējībās, pielāgojas kritiskās situācijās izzinot tās. Pagātnes bagātā pieredze veicina tagadnes izpratni. Tagadni un nākotni apzina, kā pagātnes turpinājumu. Zīmes ir attapīgas, taču ar noslieci būt nervozas un iekšēju nemieru. Ne vienmēr māk dzīvot šai dienā, atskatās pagātnēgrūtāk pielāgojas nākotnei un bieži apmaldās atmiņu labirintos. 

,

Uz Augšu