Galvenā lapa Lapas karte

01.12.2023

 

Saule Strēlnieka zīmē

                       
 

 

Neptūns - (lat. Neptunus)

 

 


Neptūns pārvalda Zivju zodiaka zīmi.Eksaltē Ūdensvīra zīmē.

Trimdā ir Jaunavas zīmē, kritumā Lauvas zīmē.
Zodiaka apli tas veic 165 gados un aptuveni 14 gadus atrodas vienā zīmē.
Pārstāv visu to, ko mēs pieļaujam. Ilūzija, mistika, fantāzija, migla, smalkums, intuīcija, ticība, augstākā (garīgā, platoniskā) mīlestība. Iluzorās mākslas, kas tapušas iedvesmas , izjūtu , redzējumu rezultātā. Vizuālā māksla. Tātad smalkās, iekšējās un ārējās pasaules, strukturēšana un ietērpšana tēlos, gan mūzikā ,gan mākslās. Neptūns ir Venēras augstākā izpausme. Augstākā nesavtīgā mīla. Diemžēl, tas ir saistīts savos zemākajos strāvojumos arī ar narkomāniju, alkoholismu, indēm, infekcijām, vīrusiem.

Kolektīvās izpausmes, dezintegrācija (ilūzija), izšķīdina, sajauc jēgu un nozīmes (rozā brilles), formu, struktūru citāda izpratne. Parāda , kā paaudžu maiņa izpaužas mākslā, mūzikā, filozofijā, reliģijā, ticībā. Iekšējā intuitīvā būtības izpratne. Augstāko garīgo principu apziņa.Ticība. Okultās spējas. Mistika.

Mūsdienās atrodoties Ūdensvīra zīmē Neptūns ir ļoti saistīts ar multimēdijiem, mākslīgo intelektu, foto, kā arī iluzoriem sakariem, kuri neuzliekot atbildību, ļauj parādīt sevi vēlamā gaismā un mīlēt nezināmo ilūziju - tās ir  virtuālās atiecības dažādos i-neta portālos.

Sapņainie plāni, kuri izkūp kā migla nerealizēti.


Elements – Ūdens ; mitrums.

Ķermeniskā atbilstība – veģetatīvā nervu sistēma.

Neptūns simbolizē sapņus, mēdijus (kā tēlus), maģiju, ilūziju, zāles.

Neptūns ir saistīts ar to, kas lēns, plūstošs, mistisks, miglains.

Neptūna cilvēki ir sapņotāji, mistiķi, iztēles bagāti, kuri apliecina nesavtību un augstsirdību. Viņi ir ļoti jūtīgi un spēj uztvert atmosfēru un apkārtējo vidi. Viņu jūtas un psihe ir ļoti attīstīta un muzikālā dzīrde ļoti izsmalcināta.

Taču negatīvi viņi var būt piekāpīgi, nenoturīgi, viegli ietekmējami, vājas gribas clvēki, pārlieku maigi un lētticīgi, un nespēj patiesi uztvert realitāti. Neptūns var izraisīt alkoholismu, vēlmi pēc narkotikām, kā arī pastriprinātu nepieciešamību pēc zālēm un medikamentiem. Neptūns ir saistīts ar nomāktību, splīnu un nespēku.

Pasaules mērogā Neptūns simbolizē lēnas pārmaiņas, ārzemes, neredzamo un ārēji nejūtamo saistībā ar reliģiskām un spirituālām norisēm.

Uz Augšu