Galvenā lapa Lapas karte

29.05.2024

 

Saule Dvīņu zīmē

                       
 

 

Urāns - (lat. Uranus)

 

 

Urāns pārvalda   Ūdensvīra zodiaka zīmi. Eksaltē Skorpiona zīmē.Trimdā ir  Lauvas zīmē, kritumā  Vērša zīmē.

Ķermeniskā atbilstība -centrālā nervu sistēma.
Atklāts 1781.gada 13.martā. Zodiaka apli veic 84 gados.

Vienu zodiaka zīmi šķērso 7 gadu laikā.Tādēļ ļoti bieži skolās ik 7gadus mainās mācību programas. Urānam saistoša brīva apguve.
Tas ir zibenszellis, viss jaunais un neparastais, negaidītais, pēkšņais, ekstravagantais. Neatkarība, reforma, oriģinalitāte; elektronika, datori, astroloģija, eksklusīvais un topā esošais, avangards.Domas lidojums laikā.Urāns ir saprāts -(neprāts). Urānam raksturīga tieksme būt brīvam; individualitāte, tradīciju atjaunošana un pārveidošana. Urāns ir lēna planēta, tā atrašanās kartē vairāk informācijas sniedz, skatoties māju sistēmu un analizējot tā atrašanos konkrētā mājā. Caur zīmi, kurā atrodas, tas norāda uz konkrētās mājas raksturu, pārmaiņām tajā; uz brīvības alkām, jauninājumiem vai biežām pēkšņām situācijām mājas izpausmēs un jomās. Zodiaka zīmē norāda uz paaudzes iespējām, diktējot konkrētā laika toni, arvien jaunas ekskluzīvas idejas -modē, mākslās, medicīnā, modernajās tehnikās, kā arī pārmaiņas ārpolitikā. Saistīts ar dažādu kolektīvu dzīvi, negaidītiem kāpumiem vai kritumiem tajos. 

Urāns pārvalda revolucionārus, oriģinalitāti, izgudrojumus, neprātu.

Urāna enerģija ir dinamiska, rupja, tā spēj izraisīt piepešas pārmaiņas, improvizācijas.

Šī planēta norāda uz jauno,  satricinošo dzīvē, tā izaicina ekscentrisko, izmainīto, atšķirīgo, neatkarīgo. Taču tā ir arī trausla un valdonīga, viegli lūstoša, sausa, dažkārt neiecietīga un simbolizē neprātu.

Cilvēks, kura dominējošā planēta ir Urāns, vienmēr ir oriģināls, ļoti neatkarīgs, ideālists un mazliet ekstravagants, viņam piemīt izgrudrotāja talants, dažkārt varbūt viņš spēj būt neiecietīgs, neiejūtīgs, viņam nepiemīt cilvēcisks siltums, bet lai cik paradoksāli tas nebūtu, tā kā viņš ir atškirīgs no apkārtējiem, viņš spēj virzīt cilvēces un pasaules evolūciju.

Urāns ir arī moderno tehnoloģiju,  komunikāciju ( telefons, mēdiji, internets )darbinātājs un uzlabotājs. Tā ir kolektīva planēta, viņas enerģija ir vērsta un ilgstošu pasaules mēroga plānu īstenošanu. 

 

Uz Augšu