Galvenā lapa Lapas karte

28.02.2024

 

Saule Zivis zīmē

                       
 

 

Venera - (lat. Venus)

 


Venera Zodiaka apli veic apmēram 1 gada laikā. No Saules neattālinās vairāk par 48 gradiem, tādēļ tā cenšamies saposties, izejot sabiedrībā, jo vēlamies būt ievēroti, skaisti - būt mīlēti.

 Pārvalda  Vērša un  Svaru zīmes. Eksaltē  Zivju zīmē. Trimdā –  Skorpiona zīmē,.Auna zīmē.

 Kritumā –  Jaunavas zīmē.

Ķermenī atbilstība – nieres, vēnas, kakls.

Venera pārstāv  ar skaistumu un valdzinājumu saistītās jomas. Venera ir saistīta ar mīlestības atmodu,  labestību.

Astroloģiskajā kartē Venera vēsta par mūsu mīlas dzīvi, par to, kas mums patīk un par mūsu brīvo laiku, kā arī par veidu, kā mēs izturamies pret saviem partneriem. Tur, kur atrodas Venera, varam meklēt saldmi, rotas, aizrautību un patīkamas norises, jūtas un mīlu.

Venera kā horoskopa dominējošā planēta izpaužas harmoniski, samierinoši, šarmanti, pie tam arī ārēji skaisti, artistiski (tai ir saistība ar gaumi, modi, dārglietām, gleznošanu, mūziku, dejām u. tml.).

Tāpat kā Mēness, Venera ir sievišķa planēta, bet Venera ir jutekliskāka un vairāk akcentē dzīves baudas un prieku.

Ja negatīva, Venera vairo materiālistisku skatījumu uz pasauli un visu skaisto; pārmērīgu gardēdību, mantkārību, baudkāri un liekulību.

Vīrieša kartē Venera simbolizē mīļoto, sievietes tipu, tāpat arī to, kura viņu valdzina fiziski un kopā ar kuru viņš ļausies izaicinājumiem.

Veneras vecums – agrīnā jaunība, sentimentāla iemīlēšanās, pirmās seksuālās intereses, fiziskais valdzinājums.

Ar Venēru saistās dvēseli priecējošais, viss tas, kas mūsos rada labsajūtu, labklājību - jūtas, gaume, mīlestība; viss skaistais -dāvanas, ziedi, dārglietas,  māksla; saldumi; naudiņa;  jauniete.

Venērai ir divējāda nozīme - dievišķā mīla vai tieksme pēc sajūtām.

 

Uz Augšu