Galvenā lapa Lapas karte

01.12.2023

 

Saule Strēlnieka zīmē

                       
 

 

Saule - (lat. Solis)

 

 


Saule- Zemei tuvākā zvaigzne. Tāpat kā Mēness, arī Saule, kaut būtībā ir spīdeklis, astroloģijā tiek dēvēta par planētu. Zodiaka apli (360 grādus) Saule veic 365 dienās - aptuveni 1 grādu diennaktī un vienai zodiaka zīmei iziet cauri aptuveni 30 dienās.

 

Astroloģija lieto geocentrisko atskaites sistēmu, kā centru ņemot mūsu atrašanās vietu Zemi. Tāpēc, veidojot individuālo astroloģisko karti (horoskopu) par atskaites punktu tiek ņemts ne tikai precīzs dzimšanas laiks, bet arī vieta.Tas ir punkts, no kura mēs skatāmies Visumā. 

 

Saules astroloģiskais raksturs - silts, sauss. Tā ir vīrišķās sākotnes izpausme. Pārvalda Lauvas zīmi, eksaltē Auna zīmē, trimdā - Ūdensvīra zīmē un kritumā - Svaru zīmē.

 

Saule astroloģijā raksturo mūsu motivāciju, gribu un atkarībā no tās atrašanās zodiaka zīmē dod tai atbilstošas nokrāsas mūsu raksturā.

Saule ir gaišā dienakts puse -  diena, kam atbilst arī jēdzieni -  individualitāte, "Ego”, fiziskais ķermenis, sirds; tēvs; visi spožie priekšmeti, karalis, apbalvojumi, reklāma - viss, kas atrodas gaismā un ir labi redzams. 

 

Uz Augšu