Galvenā lapa Lapas karte

30.11.2023

 

Saule Strēlnieka zīmē

                       
 

 

Plutons - (lat. Pluto)

 


Plutons pārvalda  Skorpiona zodiaka zīmi. Eksaltē   Lauvas zīmē, trimdā -  Vērša zīmē, kritumā -  Ūdensvīra zīmē. Atklāts 1933. gada 21. janvārī. Zodiaka apli veic aptuveni 248 gados. Tā orbīta ir izstiepta, tāpēc ceļa ilgums caur zodiaka zīmēm svārstās no 12 līdz 30 gadiem.

Pašlaiks Plutons atrodas Strēlnieka zīmē (1995. – 2008. gadam).

Elements – nav noteikts; svelme.

Ķermeniskā atbilstība – seksualitāte, vairošanās orgāni.

Pārvalda instinktus un varenību (visos veidos), pie tam arī noslēpumu un mistēriju spēku.

Plutons ir ļoti lēna, salīdzinoši nesen atklāta planēta un tās enerģijas interpretācija bieži ir neizprotama un drūma. Pirmkārt runājot par Plutonu, runā par okultismu, slēptajām zināšanām, mistērijām, viņsauli, nāvi, par atomenerģijas spēku. Plutons nes satriecošas radikālas pārmaiņas. Tur, kur viņš gājis pāri, viss ir pilnībā izmainīts (transformēts) – gan uz labo, gan slikto pusi.  Viņš pastāvīgi pārvalda mūsu dziļākos instinktus, nevaldāmās enerģijas, uzmācīgās domas, bailes un nemieru, kā arī mūsu seksuālo enerģiju, spēju pareizi, radoši vadīt Kundalini enerģiju.

Plutona pārvaldīts cilvēks ir patiess, un tai pat laikā mīklains, dziļš, magnētisks, dažkārt nemierīgs, viņam ir papilnam īpašas, tikai viņam raksturīgas un derīgas enerģijas un spējas ikreiz kaut ko apšaubīt.  Taču viņš var būt arī sadistisks, perverss un vardarbīgs.

Pasaules līmenī Plutons simbolizē milzīgas globālas pārmaiņas, dabas katastrofas, lielas krīzes,  pasaules finanses, Plutons nav individuāla planēta: tā ir tautas masu augstākā griba sadarbībā ar vadošiem spēkiem (gan pozitīvā, gan negatīvā izpausmē). Plutons ir Marsa augstākā oktāva.
Transformācija, izmaiņas, pārmaiņas, pārdzimšana no viena stāvokļa citā. Ļoti liela vara, ļoti liels spēks. Vardarbība. Atomenerģija, gāze.......Viss, kas atrodas zem zemes - alas, tuneļi, metro, šahtas, kā arī viss, kas ir liels, virs pieņemtajām normām - augstceltnes, debesskrāpji, mafija, miljonāri. Mūsdienās bieži to saista ar arhitektiem, celtniecību. Plutons ir pūļa spēks uz cilvēku vai cilvēka spēks uz pūli. Tas ir sprādzieni, pirotehnika.

Valstī Plutons pārvalda lielos resursus - bankas, prezidentus, lielus tautas pūļus, noziedzību.

Ar Plutonu ir saistīti arī lielveikali (Alfa, un c.), pārstrādājamās izejvielas. Bezpajumtnieki, otreizējās lietošanas preču veikali, izgāztuves, mēslaines, tualetes, neauglīgi, klaji lauki. 

 

Uz Augšu